remonty mieszkania

Kompleksowy remont budynku

Remont domu wewnątrz i na zewnątrz ze ścianami może być długim procesem, jeżeli wiesz co robisz to świetnie, jeżeli próbujesz to robić na własną rękę to koniecznie przynajmniej skonsultuj sprawę ze specjalistyczną firmą.

Zobacz w jaki sposób podejść do kompletnej renowacji budynku. Zaplanuj remont: zacznij od stworzenia planu remontu. Zastanów się, które części domu chcesz wyremontować i jakie zmiany chcesz wprowadzić. Zdecyduj o budżecie i harmonogramie remontu. Zatrudnij architekta lub projektanta: jeśli dokonujesz poważnych zmian konstrukcyjnych w domu, być może będziesz musiał zatrudnić architekta lub projektanta do stworzenia planów renowacji. Mogą pomóc Ci upewnić się, że Twoje pomysły są wykonalne i stworzyć plan, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. Uzyskaj niezbędne pozwolenia, w zależności od zakresu renowacji może być konieczne uzyskanie pozwoleń od lokalnego wydziału budowlanego. Skontaktuj się z wykonawcą lub architektem, aby ustalić, które pozwolenia są konieczne. Rozbiórka, jeśli dokonujesz poważnych zmian w domu, może być konieczne wyburzenie części ścian wewnętrznych lub zewnętrznych. Może to obejmować usunięcie płyt kartonowo-gipsowych, izolacji i innych materiałów. Zmiany konstrukcyjne, po zakończeniu rozbiórki można dokonać wszelkich niezbędnych zmian konstrukcyjnych. Może to obejmować dodanie nowych ścian, usunięcie ścian nośnych lub wzmocnienie istniejących ścian.

wykonczenie wnetrz Wroclaw

Elektryka i hydraulika – po zakończeniu zmian konstrukcyjnych można zainstalować lub zmodernizować systemy elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Może to obejmować prowadzenie nowych przewodów lub rur oraz instalowanie osprzętu. Izolacja i płyta gipsowo-kartonowa: Po zamontowaniu instalacji elektrycznej i hydraulicznej można zamontować izolację i płytę gipsowo-kartonową, aby stworzyć wykończoną powierzchnię. Będzie to wymagało klejenia i szpachlowania szwów płyt kartonowo-gipsowych oraz szlifowania powierzchni w celu uzyskania gładkiego wykończenia. Malowanie i wykończenie – po zamontowaniu płyty gipsowo-kartonowej można pomalować ściany i zainstalować wszelkie niezbędne wykończenia, takie jak podłoga lub kafelki. Może to obejmować instalowanie szafek, blatów i innych elementów wyposażenia.

Renowacja zewnętrzna – po zakończeniu renowacji wewnętrznej można przejść do renowacji zewnętrznej. Może to obejmować dodanie nowej bocznicy, okien, drzwi lub pokrycia dachowego. Może być również konieczne zagospodarowanie podwórka lub dodanie nowych funkcji, takich jak taras lub patio. Ostatnie szlify – po zakończeniu renowacji dodaj wszelkie elementy wykończeniowe, takie jak meble i dekoracje, aby stworzyć przyjazną i funkcjonalną przestrzeń. Pamiętaj, że remont domu może być skomplikowany i może wymagać pomocy profesjonalistów. Postępując zgodnie z tymi krokami i współpracując z doświadczonymi wykonawcami i projektantami, możesz stworzyć piękną i funkcjonalną przestrzeń, która odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

wykonczenie wnetrz Wroclaw

Zobacz poniżej co mówią o nas nasi Klienci!

Pan Krzysztof z firmy Remgrand przywrócił moją wiarę w to, że można znaleźć fachowców, którzy wykonają swoją pracę solidnie i pomogą rozwiązać wszystkie trudności, które mogą się pojawić w trakcie urządzania mieszkania. Jestem zadowolony zarówno z efektu końcowego jak i z przebiegu prac. Kilkukrotnie zdarzało mi się być zaskoczonym, że w wyniku zmian w projekcie p. Krzysztof zdecydował się wykonać prace ekstra, których nie było w umowie, nie zmieniając przy tym kwoty (np. gładź na ścianach w pomieszczeniu, gdzie zdecydowaliśmy się na zamianę tapety na farbę). Wszystkie prace były wykonane solidnie i dokładnie. Nie było żadnych problemów z usunięciem nielicznych i drobnych usterek. Nie było też kłopotu z przełożeniem terminu prac gdy deweloper spóźnił się z odbiorem mieszkania. Cały czas dostawałem rzetelne informacje oraz propozycje dotyczące rozwiązań wykończeniowych. Będę polecał p. Krzysztofa każdemu, kto spyta mnie o firmę do wykończenia mieszkań.

Artur Piwkowski

Osobom planującym przeprowadzenie remontu mieszkania czy domu, polecam firmę REMGRAND.
Zanim trafiłem na wymienioną firmę, prace w zakupionym przeze mnie domu prowadził znajomy posiadający firmę budowlaną. Nie będę opisywał ile straciłem nerwów, czasu i pieniędzy. Na szczęście poznałem właściciela firmy Remgrand, pana Krzysztofa Krawczyka. Wraz ze swoimi pracownikami wyremontował cały dom przykładając wielką wagę do wykończenia każdego z wielu pomieszczeń.
Mówiąc krótko to firma rzetelna i terminowa. Na dodatek właściciel wspomaga swoimi propozycjami i pomysłami.

Darek

Jak remont to tylko z Remgrand a w zasadzie z Krzysztofem Krawczykiem. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze ze szczególn a dbałością o detale terminowo i uczciwie bez żadnych niespodzianek. U mnie Krzysztof poprawiał całe mieszkanie po partaczu jakby ktoś chciał mogę pokazać zdjęcia z przed i po ... Mogę polecić z czystym sumieniem pana Krzysztofa !!! Fachowiec warty każdych pieniędzy. Najbardziej cenie sobie komfort psychiczny i spokój jaki zapewnila mi ta firma. O nic nie musiałem się martwić, tego nie mogłem się spodziewać po poprzedniku. Polecam

Robert Gęglawy

Firma Remgrand - świetny kontakt, pełen profesjonalizm, terminowość i rzetelność. Polecam Pana Krzysztofa i jego firmę. Naprawę warto! Jestem po raz kolejny w 100-tu procentach zadowolona ze współpracy.


Ewelina Gawliczek

Bardzo gorąco polecam firmę Remgrand i Pana Krzysztofa Krawczyka. Solidne wykonanie, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o najmniejsze szczegóły wykonywanych prac to jedne z największych atutów Pana Krzysztofa i jego ekipy.


Tomasz

Z usług firmy Remgrand korzystałem przy okazji generalnego remontu mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Pracownicy jak i sam właściciel w pełni profesjonalni. Pan Krzysztof nie boi się wyzwań i nowoczesnych rozwiązań. Podjął się dokończenia prac po innym „fachowcu”, podczas gdy inni oświadczali, że tego nie da się zrealizować. Prawdziwie kompleksowe podejście do tematu (zmiana instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej, transport materiałów, wywóz odpadów itd.) Praktycznie wystarczy przekazać klucze do lokalu i po stosunkowo krótkim czasie odebrać gotowe mieszkanie. Efekt końcowy – ruina z początku lat ’70 zmieniona w mieszkanie o wysokim standardzie. Wykonawca jak najbardziej godny polecenia. Następna inwestycja tylko z firmą Remgrand!


Tomasz K.

Polecam współpracę z firmą Remgrand w 100%. Fachowo, terminowo i kulturalnie...współpraca na najwyższym poziomie.


Marcin Golab

Solidna firma, dobra jakosc wykonanych prac, bez problemu naprawione ewentualne reklamacje. Polecam


Anna Jakuszewska

Firma Remgrand korzystała z moich usług przez wiele lat. W końcu przyszedł czas na to, że ja skorzystałem z usług firmy Remgrand. Współpracę polecam każdej wymagającej osobie, dla której najważniejsze są kryteria poza cenowe, takie jak zaufanie, sumienność, terminowość i przede wszystkim JAKOŚĆ wykonanej usługi. Jestem bardzo zadowolony z remontu, chciałem podziękować za dobre rady i pomysły. Efekt końcowy jest wow, czyli tak jak chciałem a sam nie wiedziałem jak to się robi 🙂


Ireneusz P.

Polecam: terminowe wykonanie, dbałość o szczegóły, odpowiednie narzędzia i sprzęt do wykończenia wnętrz. Do tego dobry kontakt przez cały okres realizacji.


Krzysztof K.

Jestem świeżo po kompleksowym remoncie mieszkania gdzie Pan Krzysztof z ekipą zrobił naprawdę super robotę. Nie będę się rozpisywał, że jest uczciwy, fachowy, terminowy, słowny itp, itd tylko przytoczę jeden z telefonów Pana Krzysztofa, który miał miejsce po kilku tygodniach pracy:
K: Panie Marcinie jest problem
Ja:Jaki panie Krzysztofie (serce mocniej bije) ?
K: Mamy obsuwę na innej inwestycji i jutro pracowników nie będzie...żeby nie był pan zdziwiony, że nikogo nie będzie, ale pojutrze wracamy do pracy...

Życzę wszystkim takich "problemów" podczas remontów i pozdrawiam Pana Krzyśka i jego ekipę


Wasowicz Marcin

Po nieudanym starcie prac wykończeniowych natrafiłem na szczęście na firmę REMGRAND. Szybko się porozumieliśmy z p. Krzysztofem Krawczykiem i prace nabrały tempa. Do mieszkania we Wrocławiu musiałem dojeżdżać 200km, co dla monitorowania prac wykończeniowych nie jest wygodne. Pan Krzysztof jednak szybko przejął rolę "kierownika budowy" i nadzorował prace do momentu oddania mieszkania według projektu. Wszystkie potrzebne materiały sam organizował i dostarczał do mieszkania. Polecam p. Krzysztofa z uwagi na profesjonalizm, czas na wyjaśnienia etapów prac przez telefon, WhatsApp'a. Dzięki relacjom i zdjęciom mogłem być raz w tygodniu w mieszkaniu, aby ocenić tempo prac.

Da Pi

Chcesz zobaczyć wszystkie opinie o naszej firmie? Kliknij przycisk poniżej.

zadzwoń teraz

+48 795 095 965

udzielamy pisemnej gwarancji

dowozimy materiały bez dodatkowych opłat

zostawiamy po sobie porządek

posiadamy dodatkowe kwalifikacje

jesteśmy firmą godną zaufania

skorzystaj z usług fachowców z doświadczeniem

Współpracujemy z najlepszymi