remonty mieszkania

Remont od dewelopera

Remont mieszkania od dewelopera jest dość wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie musimy doprowadzać mieszkania do stanu nadającego się do rozpoczęcia remontu.

Tak często się dzieję, kiedy kupujemy mieszkanie z rynku wtórnego, w im gorszym stanie ono jest tym przeprowadzenie kompleksowego remontu będzie bardziej złożone i droższe, ponieważ najpierw trzeba całe wnętrze najpierw przygotować do remontu, czyli opróżnić je ze zbędnych przedmiotów, zerwać stare tapety, itp. Cały ten proces to dodatkowa praca a co za tym idzie i koszty. W przypadku mieszkania od dewelopera remont jest dużo prostszy, wszystko mamy gotowe, żeby wejść i działać z remontem.

wykonczenie wnetrz Wroclaw
wykonczenie wnetrz Wroclaw

Zobacz kilka kroków, które można podjąć, aby podjąć się remontu od podstaw z mieszkaniem od dewelopera – zbadaj dewelopera i mieszkanie, przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z deweloperem i mieszkaniem, aby upewnić się, że spełniają Twoje potrzeby i oczekiwania. Przyjrzyj się reputacji dewelopera, jego historii oraz wszelkim oferowanym rękojmiom lub gwarancjom.

Przejrzyj umowę kupna – uważnie przejrzyj umowę kupna i upewnij się, że zawiera ona wszelkie nieprzewidziane okoliczności lub klauzule chroniące Twoje prawa i interesy.
Zatrudnienie wykwalifikowanego inspektora przed zakupem mieszkania – ważne jest, aby zatrudnić wykwalifikowanego inspektora w celu sprawdzenia potencjalnych problemów lub usterek. Dzięki niemu też dowiesz się gdzie są błędy i niedociągnięcia, które deweloper musi jeszcze poprawić. Uzyskaj finansowanie – jeśli nie płacisz gotówką za mieszkanie, będziesz musiał uzyskać finansowanie. Rozejrzyj się, aby uzyskać najlepsze oprocentowanie i warunki kredytu. Zatrudnij wykonawcę renowacji – jeżeli już nadszedł czas, aby zatrudnić wykonawcę remontu, który podejmie się prac renowacyjnych to super! Pamiętaj, aby zatrudnić wykonawcę z doświadczeniem i dobrymi referencjami. Zatrudnianie ekipy remontowej “w ciemno” nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej jeżeli będziesz miał ekipę z polecenia, ale w dzisiejszych czasach świetnie też sprawdzają się opinie i oceny pisane w internecie. Dzięki nim mamy dużo większą wiedzę na temat podwykonawcy.

Jeżeli jest to niezbędne to uzyskaj pozwolenia i zgody. Przed rozpoczęciem remontu ważne jest uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i zgód od władz lokalnych, czasami, bez zgody nie można wykonywać pewnych działań, takich jak zmiany elementów zewnętrzych elewacji, okien lub montażów zewnętrznych takich jak klimatyzatory, itp.

Opracuj plan remontu, żeby nie było zaskoczenia. Opracuj szczegółowy plan remontu, w tym harmonogram, budżet i zakres prac. To ważne, bez tego może się okazać, że pieniądze skończą się w połowie remontu. Tego byśmy nie chcieli, bo spowoduje to spowolnienie prac, szukanie oszczędności lub zaciąganie dodatkowe kredytów.
Współpracuj z wykonawcą, aby wykonać plan remontu i nadzorować wykonywane prace musisz być na miejscu remontu od czasu do czasu, najlepiej jeżeli będą to ustalone wcześniej z podwykonawcą terminy, zobaczysz wtedy krok po kroku każdy etap prac i będziesz w stanie oceniać je na bieżąco.

wykonczenie wnetrz Wroclaw

Kontrola końcowa – po zakończeniu renowacji ważne jest, aby przeprowadzić kontrolę końcową, aby upewnić się, że prace zostały ukończone w sposób satysfakcjonujący. Sprawdź czy wszystko poszło zgodnie z planem i czy zmieścisz się w ustalonym budżecie. Na koniec pozostaje Ci już tylko cieszenie się nową przestrzenią przygotowaną według Twojego planu.

Zobacz poniżej co mówią o nas nasi Klienci!

Pan Krzysztof z firmy Remgrand przywrócił moją wiarę w to, że można znaleźć fachowców, którzy wykonają swoją pracę solidnie i pomogą rozwiązać wszystkie trudności, które mogą się pojawić w trakcie urządzania mieszkania. Jestem zadowolony zarówno z efektu końcowego jak i z przebiegu prac. Kilkukrotnie zdarzało mi się być zaskoczonym, że w wyniku zmian w projekcie p. Krzysztof zdecydował się wykonać prace ekstra, których nie było w umowie, nie zmieniając przy tym kwoty (np. gładź na ścianach w pomieszczeniu, gdzie zdecydowaliśmy się na zamianę tapety na farbę). Wszystkie prace były wykonane solidnie i dokładnie. Nie było żadnych problemów z usunięciem nielicznych i drobnych usterek. Nie było też kłopotu z przełożeniem terminu prac gdy deweloper spóźnił się z odbiorem mieszkania. Cały czas dostawałem rzetelne informacje oraz propozycje dotyczące rozwiązań wykończeniowych. Będę polecał p. Krzysztofa każdemu, kto spyta mnie o firmę do wykończenia mieszkań.

Artur Piwkowski

Osobom planującym przeprowadzenie remontu mieszkania czy domu, polecam firmę REMGRAND.
Zanim trafiłem na wymienioną firmę, prace w zakupionym przeze mnie domu prowadził znajomy posiadający firmę budowlaną. Nie będę opisywał ile straciłem nerwów, czasu i pieniędzy. Na szczęście poznałem właściciela firmy Remgrand, pana Krzysztofa Krawczyka. Wraz ze swoimi pracownikami wyremontował cały dom przykładając wielką wagę do wykończenia każdego z wielu pomieszczeń.
Mówiąc krótko to firma rzetelna i terminowa. Na dodatek właściciel wspomaga swoimi propozycjami i pomysłami.

Darek

Jak remont to tylko z Remgrand a w zasadzie z Krzysztofem Krawczykiem. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze ze szczególn a dbałością o detale terminowo i uczciwie bez żadnych niespodzianek. U mnie Krzysztof poprawiał całe mieszkanie po partaczu jakby ktoś chciał mogę pokazać zdjęcia z przed i po ... Mogę polecić z czystym sumieniem pana Krzysztofa !!! Fachowiec warty każdych pieniędzy. Najbardziej cenie sobie komfort psychiczny i spokój jaki zapewnila mi ta firma. O nic nie musiałem się martwić, tego nie mogłem się spodziewać po poprzedniku. Polecam

Robert Gęglawy

Firma Remgrand - świetny kontakt, pełen profesjonalizm, terminowość i rzetelność. Polecam Pana Krzysztofa i jego firmę. Naprawę warto! Jestem po raz kolejny w 100-tu procentach zadowolona ze współpracy.


Ewelina Gawliczek

Bardzo gorąco polecam firmę Remgrand i Pana Krzysztofa Krawczyka. Solidne wykonanie, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o najmniejsze szczegóły wykonywanych prac to jedne z największych atutów Pana Krzysztofa i jego ekipy.


Tomasz

Z usług firmy Remgrand korzystałem przy okazji generalnego remontu mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Pracownicy jak i sam właściciel w pełni profesjonalni. Pan Krzysztof nie boi się wyzwań i nowoczesnych rozwiązań. Podjął się dokończenia prac po innym „fachowcu”, podczas gdy inni oświadczali, że tego nie da się zrealizować. Prawdziwie kompleksowe podejście do tematu (zmiana instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej, transport materiałów, wywóz odpadów itd.) Praktycznie wystarczy przekazać klucze do lokalu i po stosunkowo krótkim czasie odebrać gotowe mieszkanie. Efekt końcowy – ruina z początku lat ’70 zmieniona w mieszkanie o wysokim standardzie. Wykonawca jak najbardziej godny polecenia. Następna inwestycja tylko z firmą Remgrand!


Tomasz K.

Polecam współpracę z firmą Remgrand w 100%. Fachowo, terminowo i kulturalnie...współpraca na najwyższym poziomie.


Marcin Golab

Solidna firma, dobra jakosc wykonanych prac, bez problemu naprawione ewentualne reklamacje. Polecam


Anna Jakuszewska

Firma Remgrand korzystała z moich usług przez wiele lat. W końcu przyszedł czas na to, że ja skorzystałem z usług firmy Remgrand. Współpracę polecam każdej wymagającej osobie, dla której najważniejsze są kryteria poza cenowe, takie jak zaufanie, sumienność, terminowość i przede wszystkim JAKOŚĆ wykonanej usługi. Jestem bardzo zadowolony z remontu, chciałem podziękować za dobre rady i pomysły. Efekt końcowy jest wow, czyli tak jak chciałem a sam nie wiedziałem jak to się robi 🙂


Ireneusz P.

Polecam: terminowe wykonanie, dbałość o szczegóły, odpowiednie narzędzia i sprzęt do wykończenia wnętrz. Do tego dobry kontakt przez cały okres realizacji.


Krzysztof K.

Jestem świeżo po kompleksowym remoncie mieszkania gdzie Pan Krzysztof z ekipą zrobił naprawdę super robotę. Nie będę się rozpisywał, że jest uczciwy, fachowy, terminowy, słowny itp, itd tylko przytoczę jeden z telefonów Pana Krzysztofa, który miał miejsce po kilku tygodniach pracy:
K: Panie Marcinie jest problem
Ja:Jaki panie Krzysztofie (serce mocniej bije) ?
K: Mamy obsuwę na innej inwestycji i jutro pracowników nie będzie...żeby nie był pan zdziwiony, że nikogo nie będzie, ale pojutrze wracamy do pracy...

Życzę wszystkim takich "problemów" podczas remontów i pozdrawiam Pana Krzyśka i jego ekipę


Wasowicz Marcin

Po nieudanym starcie prac wykończeniowych natrafiłem na szczęście na firmę REMGRAND. Szybko się porozumieliśmy z p. Krzysztofem Krawczykiem i prace nabrały tempa. Do mieszkania we Wrocławiu musiałem dojeżdżać 200km, co dla monitorowania prac wykończeniowych nie jest wygodne. Pan Krzysztof jednak szybko przejął rolę "kierownika budowy" i nadzorował prace do momentu oddania mieszkania według projektu. Wszystkie potrzebne materiały sam organizował i dostarczał do mieszkania. Polecam p. Krzysztofa z uwagi na profesjonalizm, czas na wyjaśnienia etapów prac przez telefon, WhatsApp'a. Dzięki relacjom i zdjęciom mogłem być raz w tygodniu w mieszkaniu, aby ocenić tempo prac.

Da Pi

Chcesz zobaczyć wszystkie opinie o naszej firmie? Kliknij przycisk poniżej.

zadzwoń teraz

+48 795 095 965

udzielamy pisemnej gwarancji

dowozimy materiały bez dodatkowych opłat

zostawiamy po sobie porządek

posiadamy dodatkowe kwalifikacje

jesteśmy firmą godną zaufania

skorzystaj z usług fachowców z doświadczeniem

Współpracujemy z najlepszymi